Kampinos, Województwo Mazowieckie
+48 504 247 738
pies.hotel@gmail.com

ZANIM ZDECYDUJESZ

Jakie warunki powinien spełnić dobry hotel?

Dobry hotel powinien zapewnić takie warunki bytowe, które najmniej odbiegają od tych, jakie pies miał w domu.

Zwierzę mieszkające w domu, nie powinno trafić do hotelu oferującego kojce zewnętrzne. Ładnie wyglądająca buda
i zewnętrzny kojec nigdy nie zapewni odpowiednich warunków dla psa mieszkającego na co dzień w domu – niezależnie od pory roku. Nasz hotel zapewnia warunki domowe dla wszystkich podopiecznych. Specjalnie przygotowane pomieszczenia znajdują się w budynku mieszkalnym zapewniając psom bezpieczeństwo, komfort oraz stały kontakt z opiekunami.

Jak opieka wpływa na pobyt psa w hotelu?

Zmiana otoczenia oraz rozłąka z właścicielem, wywołuje u psów szereg emocji. Naszym celem jest ograniczenie psich przeżyć do minimum. Potrafimy sobie świetnie radzić z takimi emocjami, a psy wyjeżdżają z naszego Hotelu w doskonałej kondycji fizycznej i psychicznej.
Najwspanialszym momentem jest dla nas radość psa, który wraca na kolejne wakacje.

Jakie priorytety powinien stawiać sobie dobry hotel?

Naszym celem jest stworzenie drugiego domu, który ma być kojarzony przez powierzone nam zwierzęta z ciepłem i troską, fajnym czasem i zabawą z kumplami, a przede wszystkim przyjaznymi opiekunami. Staramy się to osiągnąć poprzez najwyższy poziom opieki nad pozostawionym psem.

Stawiamy sobie za cel, by czas do powrotu właściciela naszego podopiecznego, był w całości zapełniony takimi formami aktywności jak: zabawy, spacery, bieganie przy rowerze, agility, pływanie i inne.

Wydaje nam się, że w znacznej większości przypadków, spełniamy oczekiwania naszych gości, tym bardziej, że wracają pod naszą opiekę przez lata.