Kampinos, Województwo Mazowieckie
+48 504 247 738
pies.hotel@gmail.com

HOTEL

Lokalizacja

Hotel znajduje się na terenach przyległych do Kampinoskiego Parku Narodowego. Otaczają go rozległe łąki i lasy stanowiące rewelacyjne miejsce do spacerów.

Warunki dla zwierząt:

Pomieszczenie przeznaczone dla gości hotelu znajduje się w domu mieszkalnym. Dla każdego pensjonariusza przewidziane jest duże, przestronne, bezpieczne pomieszczenie, które przeznaczone jest do spożywania posiłków i snu. Do dyspozycji gości Hotelu są duże, ogrodzone place, na których psy mogą bezpiecznie bawić się ze sobą pod bacznym okiem opiekunów.
Na jednym z wybiegów znajduje się tor do uprawiania agility umożliwiający aktywne spędzanie czasu.
W otoczeniu hotelu znajdują się malownicze łąki, pola i lasy, tak charakterystyczne dla mazowieckiej wsi.

Otulina Puszczy Kampinoskiej, w której umiejscowiony jest Hotel, zapewnia świeże powietrze i wartościowy mikroklimat. Wszystko to pozwala nam na zapewnienie Państwa psu najlepszych z możliwych warunków do spędzania „wakacji”.
Chcąc zapewnić jak najwyższy standard opieki, przyjmujemy maksymalnie 6 psów!

Jak zajmujemy się podopiecznymi:

By nie tęsknił…

Czas psa spędzany w budynku staramy się ograniczać wyłącznie do spania, jedzenia i godzinnej sjesty po posiłku. Naszym zadaniem jest maksymalnie zagospodarować czas Państwa psa. Gdy pies wpada w wir różnorodnych zajęć, nie ma czasu na tęsknotę za Właścicielem. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że rzadko zdarzają się psy smutne lub tęskniące za swoimi właścicielami. Znacznie częściej to właściciele niepokoją się o swoje psy, co jest zrozumiałe, ale zupełnie niepotrzebne.
Zawsze jeśli mamy zwierzaka przeżywającego rozłąkę z właścicielem, znajdujemy sposób by szybko odwrócić jego uwagę i poprawić samopoczucie.

Rola opiekuna…

Naszą rolą jest zapewnienie zwierzęciu wszystkiego, co jest mu niezbędne podczas pobytu w hotelu. Czyli odpowiednią ilość pieszczot, ruchu, zabawy, a przede wszystkim troski i ciepła.